Tazminat Alacağım

Her yıl 850.000’i maddi hasarlı kaza, 150.000’i ölümlü ve yaralamalı trafik kazası olmak üzere 1.000.000 kaza vuku bulmaktadır. Lakin trafik kazası sonrası ortaya çıkan haklarını çoğu hak sahibi bilmemektedir. Halbuki bu haklar vazgeçilmeyecek kadar önemli sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Tazminat Alacağım Danışmanlık olarak özellikle ortaya çıkan tüm zararlarınızın trafik kazası tazminatı ile ilgili uyuşmazlıkların çözümü için yıllardır titizlikle  trafik kazası tazminat danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Ayrıca hiçbir masraf talep etmiyoruz. Çünkü çoğu hak sahibi bu masrafların kendisi tarafından karşıladığını düşündüğü için haklarından feragat etmektedir.
Oysa ki hak sahiplerin herhangi bir ücret ödemeden haklarını bizimle alma imkanı ortaya çıkmaktadır.

Uzman Avukatlarımız ve Danışmanlarımızla Trafik Kazası Tazminat Danışmanlığı Hizmeti Veriyoruz

Kadromuz başta Sigorta Hukuku ve Tazminat Hukuku olmak üzere alanında uzman avukatlarımız ve danışmanlarımızdan oluşmaktadır.

Tüm süreçler alanında profesyonel  avukatlarımız ve uzman danışmanlarımız (Tazminat Alacağım) tarafından yürütülmektedir. Bununla birlikte, hak sahiplerinin tüm zararlarının tazminatını en hızlı çözüm ve en iyi yöntemlerle haklarını son damlasına kadar almaları için çalışıyoruz. Hakkı, hukuku ve adaleti savunuyoruz.

Trafik Kazası Tazminat Danışmanlığı Hizmeti İlkelerimiz

Hak sahiplerinin, hak kaybı yaşamamaları için başlattığımız bu süreçte, bilgi sahibi olmak istedikleri tüm aşamaları açık bir şekilde sunmak TAZMİNAT ALACAĞIM ekibinin değişmez ilkemizdir. Ayrıca;

  • Kusursuz hizmet vermekten ve sizler için mümkün olan en iyi sonuçları sunmaktan gurur duyuyoruz.
  • Her vakıayı önemsiyor ve dikkatle süreci yönetmekteyiz.
  • Herhangi bir noktada hak talebinde bulunma zorunluluğu yoktur. 
  • Özellikle, bilinçli bir karar vermeniz için ihtiyacınız olan her bilgiyi sizlere iletmekteyiz.

Avukatlarımızla Tazminat Talebinde Bulunun

Öncelikle, trafik kazası tazminat avukatlarının yardımı ve desteğiyle trafik kazası tazminat talebinde bulunabilirsiniz. İlk olarak uzman ekibimizin trafik kazanız ile ilgi delilleri toplayacaktır. Avukatlarımız böylece trafik kazanız ile hukuki boyutu inceleyecektir. Böylece, kayıplarınıza ve diğer harcamalarınıza bağlı olarak ne kadar para talep edebileceğinizi hesaplayacaktır. Sigortasız veya takip edilemeyen bir sürücü tarafından mağduriyete uğrasanız bile, tazminat talebinde bulunmanız mümkün olabilmektedir. Halbuki yasaya göre, tüm araçların Trafik sigortası yaptırması zorunludur. Trafik kazası tazminat taleplerinin maliyetini karşılamak için özellikle karşı aracın sigortası şart değildir. Tüm sürecin takibi ve doğru seçimler için uzman avukatlarımız ve uzman ekibimiz her zaman yanınızda olacaktır.  Ayrıca, ücretsiz olarak trafik kazası talebinde bulunmanıza yardımcı olabiliriz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Biz Kimiz?

Trafik Danışmanlığı

Uzman Hizmet

Alanlarında uzman avukatlarımız, eksperlerimiz ve deneyimli danışmanlarımız ile hakkınızı alabilmek
için buradayız.

Trafik Kazası Tazminat

Organize Bir Ekiple Hızlı Çözüm

Trafik Kazası Tazminat

Doğruluk ve Şeffaflık

Hak kaybı yaşamamanız icin başlattığımız süreçte, bilgi sahibi olmak istediğiniz tüm aşamaları açık bir şekilde size sunmak değişmez ilkemizdir.

Trafik Kazası Tazminat

Merak ettiğiniz veya devam eden  süreç hakkındaki her türlü bilgiyi, istediğiniz her an bizleri arayarak veya mesaj atarak bilgi edinebilirsiniz.